FRI FRAGT VED ORDRER OVER 700KR.

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.27 / 10
Läs våra omdömen
Hjem » Ikke kategoriserede produkter » D-Link SFP-modul (mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 131
D-Link SFP-modul (mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 131

D-Link

D-Link SFP-modul (mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 131

Pris: 699kr.
Antal Køb
Tip en ven
Køb senere?
  • Produktinformation

    D-Link SFP-modul (mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 1310nm, 10km
    EAN:790069248146
    Fordele ved teknikproffset.dk
    • Fri fragt – ved køb over 700 kr.
    • Hurtig levering – leveringstiden fremgår i kassen
    • Returret – 100 dages åbent køb
    • Faktura 0 kr. – ingen faktureringsafgift
    • Sikkerhed – vi er certificerede af Trygg E-handel
Teknikproffset.dk - Home electronics for everyone!