FRI FRAGT VED ORDRER OVER 700KR.

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.26 / 10
Läs våra omdömen
Hjem » Ikke kategoriserede produkter » U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack

Ubiquiti

U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack

Pris: 929kr.
Antal Køb
Tip en ven
Køb senere?
  • Produktinformation

    Ubiquiti UF-SM-10G, LC Single-Mode, up to 10km, 1310nm RX/TX, 10Gbps SFP, 2 pack
    EAN:810354025938
    Fordele ved teknikproffset.dk
    • Fri fragt – ved køb over 700 kr.
    • Hurtig levering – leveringstiden fremgår i kassen
    • Returret – 100 dages åbent køb
    • Faktura 0 kr. – ingen faktureringsafgift
    • Sikkerhed – vi er certificerede af Trygg E-handel
Teknikproffset.dk - Home electronics for everyone!