Nyhed

Noctua NF-A12x25 LS-PWM-blæser, 120 mm

Varenr: D39806
  • Blæser i topkvalitet
  • Størrelse: 12 x 12 x 2,5 cm
  • 4-pin PWM
  • Seks års producentgaranti
286 kr.
 
Læg i indkøbsvognen
Leveringstid:  7-10 arbejdsdage

  • Qliro Checkout
  • Hurtig levering - leveringstiden fremgår ved kassen
  • Returret - 100 dages åbent køb
Information
NoctuaNF-A12x25 er en blæser i topkvalitet med SSO2-leje, et omfattende tilbehørssæt og seks års producentgaranti.

Noctuas prisbelønnede og populære flagskibsmodel NF-A12x25 har etableret sig som det absolutte luksusvalg inden for højkvalitets og støjsvage 120 mm-blæsere. Forskellige banebrydende teknologier og et rekordstort, kun 0,5 mm spillerum ved vingeenden, hvilket er muligt takket være det nye Sterrox®-flydende krystalpolymermateriale, gør det muligt at opnå fremragende resultater i alle former for brug.

Den 4-polede LS-PWM-version er en lavhastighedsversion, der er kompatibel med PWM, og som er ideel til semi-passive eller meget støjsvage konfigurationer. Ud over enestående køreegenskaber, Noctuas referenceløsning SSO2-leje, et omfattende tilbehørspakke og 6 års producentgaranti er NF-A12x25 et produkt af absolut topkvalitet. Dens overlegne effektivitet, førsteklasses konstruktion og banebrydende materialer gør den til det oplagte valg selv i de mest krævende situationer.

  • Størrelse: 12 x 12 x 2,5 cm
  • Omdrejningshastighed: 1200 RPM / L.N.A 900 RPM
  • Luftstrøm: 55,7 m3/h / L.N.A 39,4 m3/h
  • Støjniveau: 12,1 dBA / L.N.A 7,6 dBA
  • Stik: 4-pin PWM
  • 6 års garanti

Pakken indeholder NA-RC8 L.N.A-adapter, NA-Y1 4-pin PWM Y-kabel, NA-EC1 30 cm forlængerkabel, fire NA-AV2 vibrationsdæmpende gummipuder, NA-AVG1 vibrationsdæmpende pakning til vandkøler, skruer til blæseren



  • Blæser i topkvalitet
  • Størrelse: 12 x 12 x 2,5 cm
  • 4-pin PWM
  • Seks års producentgaranti
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
9010018100556EAN:
  • Specifikationer
  • Manuals & Datasheets
  • Reviews & Questions/Answers

Andre så også på