| Service och support typ: | 1 års garanti |
| Header forpackad kvantitet: | 1 |
| Inmatningsenhet/prestanda: | 1 000 punkter per sekund, 30 tum per sekund, 4000 bilder per sekund |
| Inmatningsenhet/teknik for rorelsedetektering: | Optisk |
| Allmänt / Vikt: | 90.9 g |
| Import Djup: | 0 |
| Diverse farg: | Grå |
| Header produktlinje: | Microsoft Surface Mouse |
| Batteri/teknik: | Alkaliskt |
| Programvara systemkrav/operativsystem erfordras: | Windows 8, Windows 8.1, Microsoft Windows RT 8.1, Microsoft Windows RT 8, Windows 10, Apple OS X 10.10 Yosemite eller senare, Android 4.4.2 (KitKat) eller senare, Apple MacOS X 10.10.5 eller senare |
| Batteriteknik: | Alkaliskt |
| Inmatningsenhet/egenskaper: | Scrollhjul, Microsoft BlueTrack Technology |
| Inmatningsenhet/anslutningsteknik: | Trådlös |
| Kompatibilitetsinformation/designat for: | Microsoft Surface Pro 7 |
| Batteri/driftstid upp till: | 12 månader |
| Diverse fargkategori: | Grå |
| Header marke: | Microsoft |
| Allmänt/inriktning: | Höger- och vänsterhänta |
| Diverse/typ av prissattning: | Kommersiell |
| Import Höjd: | 0 |
| Import dropshipleverantörid: | 60241 |
| Allmänt/höjd: | 3.376 cm |
| Diverse/inkluderade tillbehor: | 2 AAA-batterier |
| Allmänt/bredd: | 6.416 cm |
| Inmatningsenhet/granssnitt: | Bluetooth 4.0 |
| Allmänt / Typ av enhet: | Mus |
| Diverse typ av prissattning: | Kommersiell |
| Import Bredd: | 0 |
| Batteri/typ: | AAA type |
| Import Vikt: | 0.09 |
| Allmänt/djup: | 11.516 cm |
| Allmän/färg: | Grå |
| Inmatningsenhet/maximalt avstand: | Upp till 15 m |
| Tillverkarens garanti/service och support: | Begränsad garanti - 1 år |
0889842122497EAN:
