| Header-pakkeantal: | 1 |
| Hoved/egenskaber: | Arca-Swiss-systemkompatibel, 2 indbyggede vaterpas |
| Stativhoved/stativhoved: | Skålformet hoved |
| Hoved/hovedpositionering: | 2-vejs |
| Indstilling af dybde: | 0 |
| Generelt / Vægt: | 737 g |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing |
| Diverse farvekategori: | Grå |
| Overskrift mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativhoved |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vægt: | 10 kg |
| Import Højde: | 96 |
| Hoved/panorering grader: | 361 |
| Generelt/højde: | 9,6 cm |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Hurtigudløserplade, panoreringhåndtag, bæretaske |
| Stativhoved/egenskaber: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet, 2 indbyggede vaterpas |
| Stativhoved/panorering grader: | 361 |
| Generelt/materiale: | Magnesiumlegering |
| Header-model: | AirHed Cine-A |
| Stativhoved/stativhovedplacering: | 2-vejs |
| Generelt/bredde: | 6 cm |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Videokamera, kamera |
| Importbredde: | 60 |
| Importvægt: | 0,74 |
| Hoved/hovedtype: | Skålformet hoved |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5056085300226EAN:
