Hvis du har et tungere udstyr og foretrækker en håndtagslås, er AirHed Pro Lever ideel. Håndtaget kan justeres til venstre og højre hånd.
- Arca Swiss-kompatibel aftagelig håndtagslås
- Utroligt stærkt kuglehoved med en bæreevne på op til 40 kg
- Kan tilpasses til højre- eller venstrehåndede brugere.
| Header-pakket mængde: | 1 |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vægt, der kan bæres: | 40 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Hoved/panorering grader: | 360 |
| Generelt/højde: | 8,8 cm |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Hurtigudløserplade, unbrakonøgle, multiværktøj, taske til stativhoved |
| Hoved/egenskaber: | Separat panoramelås, indbygget vaterpas, kompatibel med Arca-Swiss-systemet, justerbar base |
| Model: | Lever |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Kamera |
| Generelt / Vægt: | 328 g |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Importbredde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing AirHed Pro |
| Importvægt: | 0,00 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Generelt/farve: | Mørke |
| Diverse farvekategori: | Orange |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativhoved |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886278EAN:
