Takket være interne mekanismer kan AirHed Vu understøtte tungere kameraer og længere objektiver
- Utroligt stærkt kuglehoved med visningspanel, så man kan se arbejdsmekanismen
- Bæreevne op til 40 kg
- Leveres med Arca Swiss-kompatibel QR - Octa-hurtigkoblingsplade med sikkerhedsskruer
| Antal i pakke: | 1 |
| Stativ/type stativben: | Låsering |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vægt, der kan bæres: | 40 kg |
| Indvendig højde: | 0 |
| Hoved/panorering grader: | 360 |
| Generelt/højde: | 10 cm |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Hurtigudløserplade |
| Hoved/egenskaber: | Indbygget vaterpas, Arca-Swiss-systemkompatibel, justerbar base |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Kamera |
| Generelt / Vægt: | 366 g |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Importbredde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing AirHed Vu |
| Importvægt: | 0,00 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Generelt/farve: | Mørke |
| Diverse farvekategori: | Orange |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativhoved |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886292EAN:
