| Stativ/funktioner: | Trebensstativ med vinkelvalg, konvertibelt (trebens- til enbensstativ), aftagelige stativben |
| Antal pr. pakke: | 1 |
| Stativ/type beslag til stativben: | Låses ved at dreje |
| Stativ/maks. vægt, der kan bæres: | 14 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Bæretaske, skulderrem, D-ring |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 111,2 cm |
| Diverse/vask: | Bæretaske |
| Generelt/materiale: | Kulfiber |
| Header-model: | Jay |
| Stativ/enheder, der kan monteres: | Videokamera, kamera |
| Generelt / Vægt: | 1,41 kg |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 10 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Legends |
| Generelt/sammenfoldet længde: | 40,5 cm |
| Importvægt: | 1,41 |
| Farvekategori: | Grå |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 5 |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5056085300370EAN:
