Til fotografer, der har brug for større alsidighed i et rejse-stativ, der kan strække sig til store højder og ned til jordhøjde.
- Stort udvalg af arbejdshøjder fra jordhøjde op til 1,90 m
- 3 aftagelige ben gør det muligt at omdanne det til et monopod eller et bordstativ
- Mellemsøjlen i flere sektioner giver ekstra højde, når det er nødvendigt, men gør det alligevel muligt at folde stativet sammen til en kompakt størrelse til transport
| Stativ/funktioner: | Trebensstativ med vinkelvalg, konvertibelt (trebens- til enbensstativ), aftagelige stativben, hurtiglåsesystem |
| Indpakket mængde: | 1 |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 190 cm |
| Hoved/egenskaber: | Indbygget vaterpas, Arca-Swiss-systemkompatibel, justerbar base |
| Hoved/stativmontering: | 1/4"-20-skrue |
| Diverse/vask: | Bæretaske |
| Generelt / Vægt: | 1,87 g |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Legender |
| Stativ/type af midterstang i stativ: | Skud |
| Diverse farvekategori: | Sort |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 5 |
| Stativ/type af spær til stativben: | Låsering |
| Stativ/egenskaber ved midterstang: | Tredelt design |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vægt som stativ: | 30 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Hoved/panorering grader: | 360 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Hurtigudløserplade, multiværktøj, taske til stativhoved |
| Generelt/materiale: | Kulfiber |
| Header-model: | Bucky |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Videokamera, kamera |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 21,3 cm |
| Indgangsbredde: | 0 |
| Generelt/sammenfoldet længde: | 41 cm |
| Diverse/egenskaber for barlada: | Justerbar rem |
| Importvægt: | 1,87 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Generelt/farve: | Mørk |
| Hoved/navn på hoved: | 3 Legged Thing Airhed Vu |
| Stativ/sammenklappeligt: | Ja |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886179EAN:
