Et videostativ med udjævningsfod, der hjælper dig med at få et vandret billede på alle typer terræn.
- Rejseformat stativ med udjævningsfod til fotografer og videografer, der fotograferer vilde dyr og landskaber
- 3 aftagelige ben gør det muligt at omdanne det til monopods/bomarme eller til et bordstativ med indbygget udjævningsbase.
- Fås kun som udligningsbaseret stativ eller i et sæt med et udvalg af vores AirHed Cine-videohoveder
| Stativ/funktioner: | Indbygget vaterpasfunktion, trebenet stativ med vinkelvalg, konvertibelt (trebenet til enbenet stativ), aftagelige stativben |
| Header-pakkeantal: | 1 |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 120 cm |
| Hoved/hældning grader: | 165 |
| Hoved/egenskaber: | Arca-Swiss-systemkompatibel, indbygget væskesystem |
| Diverse/vask: | Bæretaske |
| Generelt / Vægt: | 2,15 kg |
| Importdybde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing Legender |
| Stativ/type midterstang i stativ: | Skud |
| Diverse farvekategori: | Sort |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 5 |
| Stativ/type af spær til stativben: | Låses ved at dreje |
| Stativ/hurtigudløsningssystem: | Ja |
| Stativ/maks. vægt, der kan bæres: | 14 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Hoved/panorering grader: | 360 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Hurtigudløserplade, panoreringhåndtag, multiværktøj, taske til stativhoved |
| Generelt/materiale: | Kulfiber |
| Header-model: | Jay |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Videokamera, kamera |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 19,6 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Generelt/sammenklappet længde: | 50,1 cm |
| Diverse/egenskaber for barlada: | Justerbar rem |
| Importvægt: | 2,16 |
| Hoved/hovedtype: | Panorering/tilt |
| Generelt/farve: | Mørke |
| Hoved/navn på hoved: | 3 Legged Thing AirHed Cine |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886346EAN:
