Et videostativ med nivelleringsfod, der hjælper dig med at få et vandret billede på alle typer terræn.
- Rejseformat stativ med udjævningsfod til fotografer og videografer, der fotograferer vilde dyr og landskaber
- 3 aftagelige ben gør det muligt at omdanne det til monopods/bomarme eller til et bordstativ med indbygget udjævningsbase.
- Fås kun som stabilisatorstativ eller i et sæt med et udvalg af vores AirHed Cine-videohoveder
| Stativ/funktioner: | Indbygget vaterpasfunktion, trebenet stativ med vinkelvalg, konvertibelt (trebenet til enbenet stativ), aftagelige stativben, Rapid Latch System |
| Antal i pakke: | 1 |
| Stativ/type stativben: | Låses ved at dreje |
| Stativ/maks. vægt, der kan bæres: | 14 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | D-ring, multiværktøj |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 111 cm |
| Diverse/vask: | Bæretaske |
| Generelt/materiale: | Kulfiber |
| Header-model: | Jay |
| Stativ/enheder, der kan monteres: | Videokamera, kamera |
| Generelt / Vægt: | 1,41 kg |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 10 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Legender |
| Generelt/sammenfoldet længde: | 40,5 cm |
| Stativ/fodtype: | Gummifødder |
| Diverse/egenskaber for barlada: | Justerbar rem |
| Importvægt: | 1,41 |
| Generelt/farve: | Mørk |
| Diverse farvekategori: | Orange |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 5 |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886339EAN:
