| Stativ/funktioner: | Trebensstativ med vinkelvalg, konvertibelt (fra treben til etben), aftagelige ben |
| Header-pakkeindhold: | 1 |
| Stativ/type beslag til stativben: | Låses ved at dreje |
| Stativ/videohovedets størrelse: | 75 mm |
| Stativ/maks. vægt, der kan bæres: | 60 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Værktøjssæt, 75 mm skåladapter, flad skive |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 156 cm |
| Diverse/vask: | Bæretaske |
| Generelt/materiale: | Kulfiber |
| Header-model: | Nicky |
| Stativ/enheder, der kan monteres: | Videokamera, kamera |
| Generelt / Vægt: | 2,4 kg |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 12,4 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Legends |
| Generelt/sammenfoldet længde: | 59 cm |
| Diverse/egenskaber for barlada: | Skulderrem, karabinhage |
| Importvægt: | 2,40 |
| Diverse farvekategori: | Grå |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 4 |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5056085300318EAN:
