Ultrakompakt stativsystem, der er ideelt til dem, der søger ultimativ stabilitet i en rejsevenlig, letvægtspakke.
- Utroligt stabilt rejse-stativ med en bæreevne på op til 30 kg
- 3 aftagelige ben gør det muligt at omdanne det til et monopod eller et bordstativ
- Ultrakompakt, når det er sammenklappet – passer i håndbagagen
| Stativ/funktioner: | Trebensstativ med vinkelvalg, konvertibelt (treben til enben), aftagelige ben, hurtiglåsesystem |
| Header pakket mængde: | 1 |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 1,38 cm |
| Hoved/egenskaber: | Indbygget vaterpas, Arca-Swiss-systemkompatibel, justerbar base |
| Diverse/vask: | Bæretaske |
| Generelt / Vægt: | 1,62 kg |
| Importdybde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Legender |
| Stativ/type midterstang i stativ: | Skud |
| Diverse farvekategori: | Sort |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 5 |
| Stativ/type af spær til stativben: | Låsering |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vægt, der kan bæres: | 30 kg |
| Indvendig højde: | 0 |
| Hoved/panorering grader: | 360 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Hurtigudløserplade, multiværktøj, taske til stativhoved |
| Generelt/materiale: | Kulfiber |
| Header-model: | Ray |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Videokamera, kamera |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 20,2 cm |
| Indgangsbredde: | 0 |
| Generelt/sammenklappet længde: | 35,6 cm |
| Diverse/egenskaber for barlada: | Justerbar rem |
| Importvægt: | 1,62 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Generelt/farve: | Mørk |
| Hoved/navn på hoved: | 3 Legged Thing Airhed Vu |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886254EAN:
