| Stativ/funktioner: | Stativ med vinkelvalg, konvertibelt (fra trebenet til etbenet), aftagelige ben |
| Antal i pakke: | 1 |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 182,1 cm |
| Hoved/egenskaber: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet |
| Stativhoved/stativhoved: | Kugle |
| Diverse/vask: | Etui |
| Generelt / Vægt: | 1,87 kg |
| Indtrækning: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing Pro |
| Stativ/type midterstang i stativ: | Skud |
| Diverse farvekategori: | Grå |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 5 |
| Stativ/type af stativben: | Låses ved at dreje |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/egenskaber ved midterstang: | Vendbar, teleskopisk, tredelt design |
| Stativ/maks. vægt som stativ: | 30 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Hurtigudløserplade, karabinhage, D-ring |
| Stativhoved/egenskaber: | Kompatibel med Arca-Swiss-system |
| Generelt/materiale: | 8x kulfilter |
| Header-model: | Albert 2.0 |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Kamera |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 12,1 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Generelt/sammenklappet længde: | 43,1 cm |
| Importvægt: | 1,87 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Generelt/farve: | Metallisk skifergrå |
| Hoved/navn på hoved: | 3 Legged Thing Airhead Pro Lever |
| Stativhoved/navn på hoved: | 3 Legged Thing Airhed Pro Lever |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244885493EAN:
