| Stativ/funktioner: | Stativ med vinkelvalg, konvertibelt (fra trebenet til etbenet), aftagelige ben |
| Antal pr. pakke: | 1 |
| Stativ/type beslag til stativben: | Låses ved at dreje |
| Stativ/egenskaber ved midterstang: | Vendbar, teleskopisk, tredelt design |
| Stativ/maks. vægt som støtte: | 30 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Karabin, D-ring |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 182,1 cm |
| Diverse/vask: | Etui |
| Generelt/materiale: | 8x kulfilter |
| Header-model: | Albert 2.0 |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Kamera |
| Generelt / Vægt: | 1,87 kg |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 12,1 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing Pro |
| Generel/sammenfoldet længde: | 43,1 cm |
| Importvægt: | 1,87 |
| Stativ/type midterstang i stativ: | Skydning |
| Generelt/farve: | Metallisk skifergrå |
| Diverse farvekategori: | Grå |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 5 |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244885479EAN:
