| Stativ/funktioner: | 3-benet stativ med vinkelvalg, konvertibelt (fra 3-benet til 1-benet stativ), aftagelige stativben |
| Antal i pakke: | 1 |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 185,3 cm |
| Hoved/egenskaber: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet |
| Stativhoved/stativhoved: | Kugle |
| Diverse/vask: | Etui |
| Generelt / Vægt: | 1,73 kg |
| Importdybde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing Pro |
| Stativ/type midterstang i stativ: | Skud |
| Diverse farvekategori: | Sort |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 3 |
| Stativ/type af stativben: | Låses ved at dreje |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/egenskaber ved midterstang: | Vendbar |
| Stativ/maks. vægt som støtte: | 40 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Hurtigudløserplade, karabinhage, D-ring |
| Stativhoved/egenskaber: | Kompatibel med Arca-Swiss-system |
| Generelt/materiale: | 8x kulfilter |
| Header-model: | Winston 2.0 |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Kamera |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 14,6 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Generelt/sammenklappet længde: | 61,2 cm |
| Importvægt: | 1,73 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Generelt/farve: | Havblå, jordbrun |
| Hoved/navn på hoved: | 3 Legged Thing Airhed Pro Lever |
| Stativhoved/navn på hovedet: | 3 Legged Thing Airhed Pro Lever |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244885523EAN:
