Winston er kraftfuld og stabil og designet med landskabs-, studie- og arkitekturfotografering for øje.
- Fremstillet af 100 % kulfiber, hvilket gør det stærkt nok til at bære op til 40 kg
- 3-sektionsben giver hurtig opsætning
- Leveres komplet med AirHed Pro
| Stativ/funktioner: | Trebensstativ med vinkelvalg, konvertibelt (trebens- til enbensstativ), aftagelige stativben |
| Header-pakket mængde: | 1 |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 194 cm |
| Hoved/egenskaber: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet |
| Hoved/stativmontering: | 1/4"-20-skrue |
| Diverse/vask: | Etui |
| Generelt / Vægt: | 2,05 kg |
| Indtræk: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing Pro |
| Stativ/type midterstang i stativ: | Skud |
| Diverse farvekategori: | Sort |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 3 |
| Stativ/type af stativben: | Låsering |
| Stativ/egenskaber ved midterstang: | Vendbar |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vægt som stativ: | 40 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Hoved/panorering grader: | 360 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Hurtigudløserplade, multiværktøj, taske til stativhoved |
| Generelt/materiale: | Kulfiber |
| Model: | Winston 2.0 |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Videokamera, kamera |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 23,1 cm |
| Indgangsbredde: | 0 |
| Generelt/sammenklappet længde: | 61,2 cm |
| Diverse/egenskaber for barlada: | Justerbar rem |
| Importvægt: | 2,05 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Generelt/farve: | Mørk |
| Hoved/navn på hoved: | 3 Legged Thing Airhed Pro |
| Stativ/sammenklappeligt: | Ja |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886186EAN:
