Leder du efter et kompakt, rejsevenligt stativ til daglig brug? Så har du brug for Billy 2.0.
- Perfekt til rejser og landskabsfotografering
- Fremstillet af 8 lag 100 % ren kulfiber
- Bærer op til 18 kg
| Stativ/funktioner: | Trebensstativ med vinkelvalg, aftagelige ben |
| Stativ/glidebevægelse ved stativets midterste ben: | 29 cm |
| Indpakket mængde: | 1 |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 166 cm |
| Hoved/egenskaber: | Indbygget vaterpas, kompatibel med Arca-Swiss-systemet |
| Hoved/stativmontering: | 1/4-tommers skrue |
| Diverse/vask: | Bæretaske |
| Generelt / Vægt: | 1,57 kg |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing Punks |
| Stativ/type midterstang i stativ: | Skud |
| Diverse farvekategori: | Sort |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 5 |
| Stativ/type af spær til stativben: | Låsering |
| Stativ/egenskaber ved midterstang: | Aftagelig |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vægt som stativ: | 18 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | D-ring, multiværktøj, taske til stativhoved |
| Generelt/materiale: | Kulfiber |
| Header-model: | Billy 2.0 |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 11,8 cm |
| Indvendig bredde: | 0 |
| Generelt/sammenklappet længde: | 45,7 cm |
| Diverse/egenskaber for barlada: | Hængselåbning |
| Importvægt: | 1,57 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Generelt/farve: | Mørk |
| Hoved/navn på hoved: | 3 Legged Thing AIRHED Neo |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886308EAN:
