Intenso Twist Line 128GB
Intenso Twist Line är ett USB-minne med dubbla anslutningar. Det betyder att den har både USB-A och USB-C kontakt, vilket gör den perfekt att använda med smartphones, surfplattor, datorer, laptops och till och med TV-apparater. Tack vare USB 3.2 Gen 1x1 gränssnittet kan den överföra data i hastigheter upp till 70 MB/s.
Med hjälp av OTG-funktionen (On-The-Go) kan du enkelt flytta dokument, musik, bilder och andra viktiga filer mellan enheter utan att behöva någon app. Intenso Twist Line har ett kompakt format och ett aluminiumhölje och finns i storlekar mellan 32 GB och 128 GB.
| Granssnittstyp: | USB 3.2 Gen 1 / USB-C |
| Färg: | Antracit |
| Import Höjd: | 63 |
| Produkttyp: | USB flash-enhet |
| Egenskaper: | Aluminiumstomme |
| Minneskapacitet: | 128 GB |
| Djup: | 18 mm |
| Bredd: | 63 mm |
| Vikt: | 9 g |
| Import Djup: | 9 |
| Import Bredd: | 18 |
| Lashastighet: | Upp till 70 MB/s |
| Import Vikt: | 0.01 |
| Hojd: | 8.5 mm |
| Import Farg Lev: | Svart |
| Operativsystem erfordras: | Apple MacOS X 10.x, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, Apple macOS 11.x |
4034303031290EAN:
