| Pekskarm: | Ja (10-punkters multi-touch) |
| Bildkvot: | 3:2 |
| Sakerhet: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Inmatningsanslutningar: | Ström typ F |
| Egenskaper: | Metallhandstöd |
| Djup: | 5 cm |
| Huvudlager: | SSD |
| Bredd: | 9 cm |
| Vikt: | 250 g |
| Dockningsbar: | Ja |
| Hojd: | 2.5 cm |
| Ljud: | Dubbla studiomikrofoner med fjärrfält |
| Grafikprocessor: | Intel Iris Xe-graphics |
| Import Farg Lev: | Svart |
| Service och support: | Begränsad garanti - 1 år |
| Standarder som foljs: | Dolby Audio Premium |
| Bredskarm: | Ja |
| Import grafikkortsmodell: | Intel Iris Xe-graphics |
| Typ av enhet: | Strömadapter - extern |
| Medfoljande kablar: | Kabel för utgående likström 1.7 m |
| Dimensioner bxdxh: | 24.5 cm 1.47 cm |
| Import typavskärm: | LED |
| Kontaktdetaljer for uteffekt: | 1 x Microsoft Surface-kontakt ¦ 1 x 4-stifts USB typ A 5 W |
| Kamera: | Ja |
| Upplosning: | 10 Megapixel (bak) |
| Tcocertifierad: | - |
| Effektkapacitet: | 65 Watt |
| Import Effekt: | 65.00 |
| Import bildskärmsdiagonaltum: | 15.00 |
| Typ: | Pekplatta |
| Import spec prosessor: | Intel |
0196388144396EAN:
