Intenso C315C USB-C-kabel
Den ultimata kabeln
Ladda dina enheter med upp till 60 watt - tack vare de avancerade snabbladdningsfunktionerna Power Delivery 3.0 och Quick Charge 4.0. Med en blixtsnabb dataöverföringshastighet på 480 Mbps kan du synkronisera dina foton och musik på nolltid.
Allt på max
Det förstärkta brytskyddet mellan USB-kontakten och kabeln garanterar maximal livslängd. C315C är mer än bara kraftfull: högkvalitativa material, det flätade nylonhöljet och de eleganta aluminiumkontakterna ger inte bara denna kabel kompromisslös stabilitet utan också en elegant look.
| Service och support: | 2 års garanti |
| Färg: | Vit |
| Standarder som foljs: | USB / USB 2.0 |
| Import Höjd: | 1528 |
| Markspanning: | 20 V |
| Egenskaper: | USB Power Delivery (60W), kontakthölje i aluminium, Power Delivery 3.0-teknik (PD 3.0), Quick Charge 4.0, 480 Mbit/s datahastighet, böjningsskydd |
| Kontaktdon: | 24 pin USB-C - male |
| Markstrom: | 3 A |
| Vikt: | 40 g |
| Import Djup: | 6 |
| Import Bredd: | 11 |
| Langd: | 1.5 m |
| Mantelmaterial: | Nylon |
| Import Vikt: | 0.04 |
| Typ: | USB type C-kabel |
| Import Farg Lev: | Vit |
| Kontakt andra anden: | 24 pin USB-C - male |
4034303033775EAN:
