Ryobi One+ R18ST50-0 18V Hæfteklammepistol Intet batteri
Varenr: D10194
Læg i indkøbsvognen
Leveringstid:  5-8 arbejdsdage
  • Qliro Checkout
  • Hurtig levering - leveringstiden fremgår ved kassen
  • Returret - 100 dages åbent køb
Information
Hæftebredde:10 mm
Hæftelængde:6 - 14 mm
Magasinkapacitet:85
Produktbeskrivelse:Ryobi One+ R18ST50-0 - Hæfteklammepistol - elektrisk - Intet Batteri
Produkttype:Hæfteklammepistol - elektrisk
Spænding:18 V
Udstyr der følger med:Bæltekrog, materialeklemme, 160 x 10 mm klammer