Hvis du har et tungere sæt og foretrækker en håndtagsudløser, er AirHed Pro Lever ideel. Håndtaget kan justeres til venstre og højre hånd.
- Arca Swiss-kompatibel aftagelig håndtagsklemme
- Utroligt stærkt kuglehoved med en bæreevne på op til 40 kg / 88 lb
- Kan tilpasses til højre- eller venstrehåndede brugere.
| Hoved/egenskaber: | Separat panoramelås, indbygget vaterpas, Arca-Swiss-systemkompatibel, justerbar base |
| Antal i pakke: | 1 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vægt: | 40 kg |
| Import Højde: | 89 |
| Hoved/panorering grader: | 360 |
| Generelt/højde: | 8,9 cm |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | Hurtigudløserplade, unbrakonøgle |
| Hoved/egenskaber: | Fritstående panoramelås, indbygget vaterpas, Arca-Swiss-systemkompatibel, justerbar base |
| Model: | Lever |
| Stativ/enheder, der understøttes: | Kamera |
| Generelt / Vægt: | 382 g |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Importbredde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing AirHed Pro |
| Importvægt: | 0,38 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Generelt/farve: | Blå |
| Diverse farvekategori: | Sort |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativhoved |
| Hoved/panorering grader: | 360 |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244885677EAN:
