USB-minne Intenso Green Line 64GB
Green Line imponerar inte bara med sitt biologiskt nedbrytbara hölje, utan även med sin snabba dataöverföringshastighet. Gränssnittet USB 3.2 Gen 1x1 ger dig hastigheter på upp till 70 MB/s. Hållbart och supersnabbt – båda går hand i hand.
Ytan av återvunna material ger USB-minnet en behaglig känsla och gör det till den perfekta, hållbara följeslagaren i vardagen – oavsett om det är på kontoret, skolan eller hemma.
| Granssnittstyp: | USB 3.2 Gen 1 |
| Färg: | Beige/brun |
| Import Höjd: | 60 |
| Produkttyp: | USB flash-enhet |
| Egenskaper: | Återvunnen plast och organiskt kompositmaterial, plastfri förpackning |
| Minneskapacitet: | 64 GB |
| Djup: | 19 mm |
| Bredd: | 60 mm |
| Vikt: | 6 g |
| Import Djup: | 9 |
| Import Bredd: | 19 |
| Lashastighet: | Upp till 70 MB/s |
| Import Vikt: | 0.01 |
| Hojd: | 9 mm |
| Import Farg Lev: | Vit |
| Operativsystem erfordras: | Apple MacOS X 10.x eller senare, Windows 8 eller senare |
4034303032822EAN:
