Samsung Solar Fjärrkontroll VG-TM2180ES
Samsung VG-TM2180ES är en slimmad solcellsfjärrkontroll för QLED och LED-TV – laddas enkelt via ljus och sparar på batterier.
För QLED från 2019-2022 samt LED U8000.
| Färg: | Svart, milk tea |
| Import Höjd: | 16 |
| Allmänt/höjd: | 15,8 mm |
| Designat for: | Samsung UA43AU8000W, UA43TU8000W, UA50AU8000W, UA50TU8000W, UA55AU8000W, UA55RU8000W, UA55TU8000W, UA65AU8000W, UA65RU8000W, UA65TU8000W, UA75AU8000W, UA75TU8000W, UA82RU8000W, UA82TU8000W, UA85AU8000W, UE43AU8000K, UE43TU8000K, UE43TU8000W, UE49RU8000AU, UE49RU8000S, UE49RU8000T, UE49RU8000U, UE50AU8000K, UE50TU8000AU, UE50TU8000K, UE50TU8000W, UE55AU8000K, UE55RU8000S, UE55RU8000T, UE55RU8000U, UE55TU8000AU, UE55TU8000K, UE55TU8000W, UE60AU8000K, UE65AU8000K, UE65RU8000AU, UE65RU8000S, UE65RU8000T, UE65RU8000U, UE65TU8000AU, UE65TU8000K, UE65TU8000W, UE70AU8000K, UE75AU8000K, UE75TU8000AU, UE75TU8000K, UE75TU8000W, UE82RU8000AU, UE82RU8000S, UE82RU8000T, UE82RU8000U, UE82TU8000AU, UE82TU8000K, UE82TU8000W, UE85AU8000K, UE85TU8000K, UE85TU8000W, UN43AU8000B, UN43AU8000F, UN43TU8000F, UN43TU8000P, UN49RU8000F, UN50AU8000F, UN50AU8000G, UN50TU8000F, UN50TU8000G, UN50TU8000P, UN55AU8000B, UN55AU8000F, UN55AU8000G, UN55AU8000P, UN55RU8000F, UN55TU8000F, UN55TU8000G, UN60AU8000G, UN65AU8000B, UN65AU8000F, UN65AU8000G, UN65RU8000, UN65RU8000F, UN65TU8000F, UN65TU8000G, UN75AU8000B, UN75AU8000F, UN75AU8000G, UN75RU8000, UN75RU8000F, UN75TU8000F, UN75TU8000G, UN75TU8000P, UN82RU8000F, UN82RU8000P, UN82TU8000G, UN85AU8000F, UN85AU8000G, UN85TU8000F |
| Emballagets bredd: | 6.2 cm |
| Typ av enhet: | Fjärrkontroll |
| Header modell: | VG-TM2180ES/XC |
| Allmänt/bredd: | 38,7 mm |
| Djup: | 1.58 cm |
| Bredd: | 3.87 cm |
| Allmänt / Typ av enhet: | Fjärrkontroll |
| Allmänt / Vikt: | 67,6 g |
| Import Djup: | 164 |
| Import Bredd: | 39 |
| Import Vikt: | 0.07 |
| Allmänt/djup: | 163,7 mm |
| Import modell: | TM2180ES |
| Emballagets hojd: | 16.95 cm |
| Emballagets djup: | 3.7 cm |
| Hojd: | 16.37 cm |
| Material: | Plast, termoplastisk polyuretan (TPU) |
| Import Farg Lev: | Guld |
| Diverse fargkategori: | Svart |
| Header marke: | Samsung |
| Enheter som stods: | TV |
8806094567090EAN:
