| 3D effekt: | Ja |
| Antal medfølgende håndtag: | 1 stk |
| Antal tandbørstnings funktioner: | 6 |
| Batteridrevet: | Ja |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batteritype: | Indbygget batteri |
| Bluetooth: | Ja |
| Brugervejledning: | Ja |
| Børsteform: | Rund |
| Børstehoveder medfølger: | 1 stk |
| Compliance-certifikater: | CE |
| Formål: | Voksen |
| Genopladelig: | Ja |
| Holder til børstehoved: | Ja |
| Håndtag farve: | Rose |
| Indikatorlampe: | Ja |
| Integreret timer: | Ja |
| Justerbar hastighed: | Ja |
| Kontrol af tandkødstryk: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Opladeenhed: | Ja |
| Oplader: | Ja |
| Opladningsetui: | Ja |
| Opladningsindikator: | Ja |
| Oprindelsesland: | Tyskland |
| Pakkebredde: | 100 mm |
| Pakkedybde: | 178 mm |
| Pakkehøjde: | 253 mm |
| Pakketype: | Kasse |
| Pakkevægt: | 931,05 g |
| Produktfarve: | Rose |
| Skærm inkluderet: | Ja |
| Skærmtype: | OLED |
| Strømkilde: | Batteri |
| Tandbørste type: | Roterende, pulserende tandbørste |
| Tandbørstningstilstande: | Daglig pleje, Gum pleje, Sensitiv, Blegning |
| Timer varighed: | 2 min |
| Tryksensor: | Ja |
| Vægt: | 639,22 g |
| opladningstid: | 3 t |
4210201408390EAN:
