| Avsedd for: | Mobiltelefon |
| Standarder som foljs: | FSC |
| Designat for: | Apple iPhone 13, 14, 14 Pro |
| Emballagets vikt: | 50 g |
| Produktmaterial: | PET (Polyethylene Terephthalate), härdat glas |
| Egenskaper: | Användning med skal |
| Emballagets bredd: | 10.8 cm |
| Skydd: | Droppskydd, motstår fingeravtryck, vattenavstötande, oljeavvisande, reptålig, stötsäkert, kladdsäker, fettskydd, klåfingerskydd, smutsavstötande |
| Forpackningstyp: | Hängande kartong |
| Bredd: | 6.74 cm |
| Vikt: | 22 g |
| Import Vikt: | 0.01 |
| Emballagets hojd: | 19.5 cm |
| Emballagets djup: | 1.2 cm |
| Belaggning: | Oleofob |
| Hojd: | 14.273 cm |
| Återvunnet produktinnehåll : | 60 % - tillverkas av återvunnet glas |
| Import Farg Lev: | Transparent |
| Typ av produkt: | Skärmskydd - glas - med sekretessfilter |
| Forpacknings innehall: | Skärmskydd, EasyAligner |
| Integritetsskydd: | 2-vägs |
| Grovlek: | 0.66 mm |
5715685021916EAN:
