Har du flere kamerahuse? Køb en ekstra plade eller to til din AirHed Cine!
- Længere frigørelsesplade til ikke-Cine-hoveder
- Ekstra plader til din AirHed Cine
| Generelt / Tilbehørstype: | Hurtigkobling til kamera |
| Import Højde: | 0 |
| Diverse/farve: | Mørk |
| Generelt/længde: | 9 cm |
| Header-model: | QR-CINE-A |
| Generelt/bredde: | 3,8 cm |
| Generelt / Vægt: | 80 g |
| Diverse/ansvarsfraskrivelse vedrørende billedfarve: | Det viste produkt kan have en anden farve |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Importbredde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing |
| Importvægt: | 0,00 |
| Diverse/materiale: | Magnesiumlegering |
| Tilbehør/egenskaber: | Arca-Swiss-systemkompatibel, 1/4"-20 skrue, 3/8-tommer-16 skrue |
| Diverse farvekategori: | Sort |
| Mærke: | 3 Legged Thing |
| Tilbehør/beregnet til: | Stativhoved |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886384EAN:
