Alsidigt rejse-stativ til almindelig brug, med 3 aftagelige ben og mulighed for at nå store højder.
- Maks. højde på 1,86 m og så lavt som 10,9 cm
- Vægt ved en længde på 42 cm
- Ben og søjle i kulfiber
| Stativ/funktioner: | Trebensstativ med vinkelvalg, aftagelige stativben |
| Stativ/glidebevægelse ved stativets midterste ben: | 47 cm |
| Indpakket mængde: | 1 |
| Stativ/maks. arbejdshøjde: | 186 cm |
| Hoved/egenskaber: | Indbygget vaterpas, kompatibel med Arca-Swiss-systemet |
| Hoved/stativmontering: | 1/4-tommers skrue |
| Diverse/vask: | Bæretaske |
| Generelt / Vægt: | 1,68 kg |
| Indtrængningsdybde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing Punks |
| Stativ/type midterstang i stativ: | Skud |
| Diverse farvekategori: | Sort |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antal stativben: | 5 |
| Stativ/type af stativben: | Låsering |
| Stativ/egenskaber ved midterstang: | Dobbeltsektionsdesign, aftagelig |
| Stativ/hurtigudløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vægt som stativ: | 14 kg |
| Import Højde: | 0 |
| Diverse/medfølgende tilbehør: | D-ring, multiværktøj, taske til stativhoved |
| Generelt/materiale: | Kulfiber |
| Header-model: | Brian 2.0 |
| Stativ/min. arbejdshøjde: | 10,9 cm |
| Indvendig bredde: | 0 |
| Generelt/sammenfoldet længde: | 42 cm |
| Stativ/fodtype: | Gummifødder |
| Diverse/egenskaber ved barlada: | Bærerem – hængselåbning |
| Importvægt: | 1,68 |
| Hoved/hovedtype: | Kugle |
| Generelt/farve: | Mørk |
| Hoved/navn på hoved: | 3 Legged Thing Airhed Neo 2.0 |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886193EAN:
