Zaara passer perfekt til Z9's konturer og fungerer korrekt som et L-beslag, hvilket gør det muligt for brugere at skifte retning og bevare det samme fokusplan.
Zaara giver brugerne fuld adgang til batteridækslet og til de nederste porte på siden af kameraet, når basen er lukket. De øverste hovedtelefon- og mikrofonporte kan også nås ved at forlænge L-beslagets base. Dette muliggør også internetdeling i stående retning.
| Generelt / Tilbehørstype: | L-konsol |
| Import Højde: | 0 |
| Generelt/højde: | 13,5 cm |
| Diverse/farve: | Kobber |
| Generelt/længde: | 12,2 cm |
| Header-model: | Zaara |
| Generelt/bredde: | 8,5 cm |
| Generelt / Vægt: | 146 g |
| Importdybde: | 0 |
| Importbredde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing |
| Importvægt: | 0,00 |
| Tilbehør/egenskaber: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet |
| Kompatibilitetsoplysninger/designet til: | Nikon Z9 |
| Diverse farvekategori: | Orange |
| Header-mærke: | 3 Legged Thing |
| Tilbehør/beregnet til: | Kamera |
Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.
5060244886520EAN:
